  • AMPMEFA-2.0800T
AMPMEFA-2.0800T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEFA-2.0800T
HK JDW NO:
5-AMPMEFA-2.0800T
Datasheet:
AMPMEFA-2.0800T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEFA-2.0800T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    2.08MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm