  • AMPMEEC-54.0000T
AMPMEEC-54.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEEC-54.0000T
HK JDW NO:
5-AMPMEEC-54.0000T
Datasheet:
AMPMEEC-54.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEEC-54.0000T
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    54MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm