  • AMPMEDC-75.0000T3
AMPMEDC-75.0000T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEDC-75.0000T3
HK JDW NO:
5-AMPMEDC-75.0000T3
Datasheet:
AMPMEDC-75.0000T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEDC-75.0000T3
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ