  • AMPMEDB-12.5000T
AMPMEDB-12.5000T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEDB-12.5000T
HK JDW NO:
5-AMPMEDB-12.5000T
Datasheet:
AMPMEDB-12.5000T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEDB-12.5000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    12.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    160μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm