  • AMPMEDA-6.7800T3
AMPMEDA-6.7800T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEDA-6.7800T3
HK JDW NO:
5-AMPMEDA-6.7800T3
Datasheet:
AMPMEDA-6.7800T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEDA-6.7800T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    6.78MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm