  • AMPMDGC-28.6363
AMPMDGC-28.6363
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDGC-28.6363
HK JDW NO:
5-AMPMDGC-28.6363
Datasheet:
AMPMDGC-28.6363
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDGC-28.6363
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    28.6363MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm