  • AMPMDFA-4.9152T3
AMPMDFA-4.9152T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDFA-4.9152T3
HK JDW NO:
5-AMPMDFA-4.9152T3
Datasheet:
AMPMDFA-4.9152T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDFA-4.9152T3
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm