  • AMPMDEB-4.9152
AMPMDEB-4.9152
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDEB-4.9152
HK JDW NO:
5-AMPMDEB-4.9152
Datasheet:
AMPMDEB-4.9152
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDEB-4.9152
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    160μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm