  • AMPMAGA-3.5700
AMPMAGA-3.5700
advertisement
Manufacturer No:
AMPMAGA-3.5700
HK JDW NO:
5-AMPMAGA-3.5700
Datasheet:
AMPMAGA-3.5700
Step5Bar-code shipping tag
AMPMAGA-3.5700
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    3.57MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm