  • AMPMAFC-3.6864
AMPMAFC-3.6864
advertisement
Manufacturer No:
AMPMAFC-3.6864
HK JDW NO:
5-AMPMAFC-3.6864
Datasheet:
AMPMAFC-3.6864
Step5Bar-code shipping tag
AMPMAFC-3.6864
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    3.6864MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm