  • AMPMAEB-31.2500T
AMPMAEB-31.2500T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMAEB-31.2500T
HK JDW NO:
5-AMPMAEB-31.2500T
Datasheet:
AMPMAEB-31.2500T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMAEB-31.2500T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    31.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm