  • AMJMEEL-84.0000
AMJMEEL-84.0000
advertisement
Manufacturer No:
AMJMEEL-84.0000
HK JDW NO:
5-AMJMEEL-84.0000
Package:
4-VDFN
Datasheet:
AMJMEEL-84.0000
Step5Bar-code shipping tag
AMJMEEL-84.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    84MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm