  • AMJMDFL-100.0000
AMJMDFL-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
AMJMDFL-100.0000
HK JDW NO:
5-AMJMDFL-100.0000
Datasheet:
AMJMDFL-100.0000
Step5Bar-code shipping tag
AMJMDFL-100.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm