  • AMI-M11P-6-40-C
AMI-M11P-6-40-C
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M11P-6-40-C
HK JDW NO:
49-AMI-M11P-6-40-C
Description:
LINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M11P-6-40-C
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Series
    AMI-M11P
  • Termination Style
    Threaded Post (10-32)
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    2.3mH
  • Current
    40A