  • AMCB94110
AMCB94110
advertisement
Manufacturer No:
AMCB94110
Manufacturer:
Sensata-Airpax
HK JDW NO:
734-AMCB94110
Package:
Datasheet:
AMCB94110
Description:
BULB LED 110VAC 1W RED
Step5Bar-code shipping tag
AMCB94110
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to AMCB94110.
    2007
  • Series
    22.5mm Plastic
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    LED
  • Color
    Red
  • Voltage
    110V
  • Compatible Series
    Airpax, 22.5mm Plastic