  • AMCB93110
AMCB93110
advertisement
Manufacturer No:
AMCB93110
Manufacturer:
Sensata-Airpax
HK JDW NO:
734-AMCB93110
Package:
Datasheet:
AMCB93110
Description:
BULB LED 110VAC 1W GREEN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AMCB93110
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to AMCB93110.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2007
  • Series
    22.5mm Plastic
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED
  • Color
    Green
  • Voltage
    110V
  • Compatible Series
    Airpax, 22.5mm Plastic