  • AK7PAF1-122.8800T2
AK7PAF1-122.8800T2
advertisement
Manufacturer No:
AK7PAF1-122.8800T2
HK JDW NO:
5-AK7PAF1-122.8800T2
Step5Bar-code shipping tag
AK7PAF1-122.8800T2
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    122.88MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    50mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    122.88MHz
  • Rise Time-Max
    0.4ns
  • Fall Time-Max
    0.4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm