  • AK7HBF1-200.0000T2
AK7HBF1-200.0000T2
advertisement
Manufacturer No:
AK7HBF1-200.0000T2
HK JDW NO:
5-AK7HBF1-200.0000T2
Step5Bar-code shipping tag
AK7HBF1-200.0000T2
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm