  • AK7DAF1-200.0000T2
AK7DAF1-200.0000T2
advertisement
Manufacturer No:
AK7DAF1-200.0000T2
HK JDW NO:
5-AK7DAF1-200.0000T2
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 5097
Step5Bar-code shipping tag
AK7DAF1-200.0000T2
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    27mA
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm