  • AK2PBF2-148.5000T
AK2PBF2-148.5000T
advertisement
Manufacturer No:
AK2PBF2-148.5000T
HK JDW NO:
5-AK2PBF2-148.5000T
Datasheet:
AK2PBF2-148.5000T
Step5Bar-code shipping tag
AK2PBF2-148.5000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Current - Supply (Max)
    50mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm