  • AK2DAD2-156.2500T3
AK2DAD2-156.2500T3
advertisement
Manufacturer No:
AK2DAD2-156.2500T3
HK JDW NO:
5-AK2DAD2-156.2500T3
Step5Bar-code shipping tag
AK2DAD2-156.2500T3
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm