  • AJTF102M2GF0250A063E
AJTF102M2GF0250A063E
advertisement
Manufacturer No:
AJTF102M2GF0250A063E
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-AJTF102M2GF0250A063E
Package:
Datasheet:
Description:
1nF ±20% Y1 400VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS