  • AGQ210S12J
AGQ210S12J
advertisement
Manufacturer No:
AGQ210S12J
HK JDW NO:
590-AGQ210S12J
Package:
Datasheet:
AGQ210S12J
Description:
Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (10.6mm 7.2mm 5.4mm)) SMD