  • AGQ200S24J
AGQ200S24J
advertisement
Manufacturer No:
AGQ200S24J
HK JDW NO:
590-AGQ200S24J
Package:
Datasheet:
AGQ200S24J
Description:
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 7.2mm 5.4mm)) SMD