  • AF-PR2.00-1.00R1P78.40-2.00
AF-PR2.00-1.00R1P78.40-2.00
advertisement
Manufacturer No:
AF-PR2.00-1.00R1P78.40-2.00
HK JDW NO:
25-AF-PR2.00-1.00R1P78.40-2.00
Package:
Description:
FLEX HTR .007" W/O PSA +/- 10%
Step5Bar-code shipping tag
AF-PR2.00-1.00R1P78.40-2.00
  • Shape
    Rectangular
  • Resistance
    78.4Ohms
  • Lead Length
    2.000 50.80mm
  • Attachment Method
    Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
  • Temperature - Peak
    302°F~392°F 150°C~200°C
  • Watt Density @ 12V
    100 mW/in2 ~ 20 W/in2
  • Length
    2.000 50.80mm
  • Width
    1.000 25.40mm