  • ACMP-Q3226-501-T
ACMP-Q3226-501-T
advertisement
Manufacturer No:
ACMP-Q3226-501-T
HK JDW NO:
5-ACMP-Q3226-501-T
Description:
CMC 500 0.8A 180M
Step5Bar-code shipping tag
ACMP-Q3226-501-T
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Series
    ACMP-Q3226
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    180mOhm
  • Current Rating (Max)
    800mA
  • Impedance @ Frequency
    500 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Height (Max)
    0.100" (2.54mm)