  • ABM8-25.000MHZ-B2-T3
ABM8-25.000MHZ-B2-T3
advertisement
Manufacturer No:
ABM8-25.000MHZ-B2-T3
HK JDW NO:
5-ABM8-25.000MHZ-B2-T3
Description:
Quantity:
In Stock : 5880
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
ABM8-25.000MHZ-B2-T3
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    ABM8
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm