  • ABM13W-40.0000MHZ-8-D2X-T5
ABM13W-40.0000MHZ-8-D2X-T5
advertisement
Manufacturer No:
ABM13W-40.0000MHZ-8-D2X-T5
HK JDW NO:
5-ABM13W-40.0000MHZ-8-D2X-T5
Step5Bar-code shipping tag
ABM13W-40.0000MHZ-8-D2X-T5
  • Size / Dimension
    0.047Lx0.039W 1.20mmx1.00mm
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C