  • ABM12W48.0000MHZ7B1UT
ABM12W48.0000MHZ7B1UT
advertisement
Manufacturer No:
ABM12W48.0000MHZ7B1UT
HK JDW NO:
5-ABM12W48.0000MHZ7B1UT
Package:
Description:
Crystal 48MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 7pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R