  • ABLS2-49.152MHZ-D4YF-T
ABLS2-49.152MHZ-D4YF-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS2-49.152MHZ-D4YF-T
HK JDW NO:
5-ABLS2-49.152MHZ-D4YF-T
Step5Bar-code shipping tag
ABLS2-49.152MHZ-D4YF-T
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ABLS2
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    49.152MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    3.302mm
  • Height Seated (Max)
    0.130 3.30mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.7mm