  • ABLS2-29.4912MHZ-D4YF-T
ABLS2-29.4912MHZ-D4YF-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS2-29.4912MHZ-D4YF-T
HK JDW NO:
5-ABLS2-29.4912MHZ-D4YF-T
Description:
CRYSTAL 29.4912MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ABLS2-29.4912MHZ-D4YF-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Depth
    4.8mm
  • Frequency
    29.4912MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Series Resistance
    40Ohm
  • Height
    3.302mm
  • Height Seated (Max)
    0.130 3.30mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.699mm