  • ABLS-LR-14.7456MHZ-T
ABLS-LR-14.7456MHZ-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-LR-14.7456MHZ-T
HK JDW NO:
5-ABLS-LR-14.7456MHZ-T
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ABLS-LR-14.7456MHZ-T
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    ABLS-LR
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Tolerance
    0.005%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Series Resistance
    10Ohm
  • Height
    4.191mm
  • Height Seated (Max)
    0.165 4.20mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.7mm