  • ABDFVCTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
ABDFVCTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
advertisement
Manufacturer No:
ABDFVCTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
HK JDW NO:
5-ABDFVCTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
Step5Bar-code shipping tag
ABDFVCTCXO-52.000MHZ-E-2-CT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.559Lx0.360W 14.20mmx9.15mm
  • Additional Feature
    DUAL O/P IS AVAILABLE; TAPE
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    52MHz
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Physical Dimension
    14.2mm x 9.15mm x 3.0mm
  • Operating Frequency
    52MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm