  • ABDFVCTCXO-20.000MHZ-E-2-T5
ABDFVCTCXO-20.000MHZ-E-2-T5
advertisement
Manufacturer No:
ABDFVCTCXO-20.000MHZ-E-2-T5
HK JDW NO:
5-ABDFVCTCXO-20.000MHZ-E-2-T5
Step5Bar-code shipping tag
ABDFVCTCXO-20.000MHZ-E-2-T5
  • Additional Feature
    DUAL O/P IS AVAILABLE; TR, 13 INCH
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Physical Dimension
    14.2mm x 9.15mm x 3.0mm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.559Lx0.360W 14.20mmx9.15mm