  • AA-100-24-23-00-10
AA-100-24-23-00-10
advertisement
Manufacturer No:
AA-100-24-23-00-10
HK JDW NO:
478-AA-100-24-23-00-10
Package:
Datasheet:
Description:
Thermoelectric Assemblies OUTDOOR IP-54 TYPE THERMOEL ASSEMBLY
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AA-100-24-23-00-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2017
  • Series
    PowerCool
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    49°C
  • Voltage
    24V
  • Dimensions - Overall
    300mm L x 152mm W x 160.9mm H