  • AA-060-24-23-00-10
AA-060-24-23-00-10
advertisement
Manufacturer No:
AA-060-24-23-00-10
HK JDW NO:
478-AA-060-24-23-00-10
Package:
Description:
THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR
Step5Bar-code shipping tag
AA-060-24-23-00-10
  • Published
    2014
  • Series
    PowerCool
    1 (Unlimited)
  • Voltage
    24V
  • Dimensions - Overall
    230mm L x 122mm W x 146.9mm H