A3904EEWTR-P
A3904EEWTR-P
699-A3904EEWTR-P
6-XFDFN Exposed Pad
Motor Drivers
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
A3904EEWTR-P Overview
This package was designed with Tape & Reel (TR)in mind.There is 6-XFDFN Exposed Pad case included with the part.To mount the part by [0], it is recommended that you do so.I believe it would be suitable for the component connected to Camera.The device can supply 2.4V~5.5V volts.Regarding the operating temperature, it is in the range of -40°C~150°C TJ°C.Drivers controllers is possible to classify the motor type as Voice Coil Motor.If the voltage is applied to the load at the rate of [0], the load will be affected.Drivers controllers is recommended to keep the part output current at 127.5mA.
A3904EEWTR-P Features
Applications : Camera
Load voltage across the chip 2.4V~5.5V
A3904EEWTR-P Applications
There are a lot of Rochester Electronics, LLC A3904EEWTR-P motor drivers applications.
- drivers for outdoor application
- Commercial office
- PWM generators
- Arena lighting
- Tunnel lights
- parking lights
- General lighting
- Hidden coves in high-end residential settings
- Daytime running lights (DRLs)
- Handheld devices
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
A3904EEWTR-P
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Rochester Electronics699-MIC502BN8-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-FAN8412MX8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-FAN8413MX8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-BTN7930PAKSA1TO-220-7 (Formed Leads)2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-LB1929-E28-SDIP (0.500, 12.70mm) Exposed Pad2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-MC33886VWR220-SOIC (0.433, 11.00mm Width) Exposed Pad2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-MCZ33887EKR254-SSOP (0.295, 7.50mm Width) Exposed Pad2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-ML4425CP28-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-LB11970RV-TLM-H-2-3 DaysAdd Compare
Rochester Electronics699-LV8771VH-TLM-H28-LSOP (0.220, 5.60mm Width) + 2 Heat Tabs2-3 DaysAdd Compare