  • A33035014037
A33035014037
advertisement
Manufacturer No:
A33035014037
Manufacturer:
FTCap
HK JDW NO:
8266-A33035014037
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
33μF Capacitor 20% 190mA Axial
Step5Bar-code shipping tag
A33035014037
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    33μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.5Ohm
  • Ripple Current
    190mA