  • A-1PA-113-300G2
A-1PA-113-300G2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-113-300G2
HK JDW NO:
43-A-1PA-113-300G2
Package:
Datasheet:
A-1PA-113-300G2
Description:
RF Cable Assemblies AMC RAPLG JMP 1.13MM 300MM GRY U.FL COMP
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-113-300G2
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Contact Material
    Bronze
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Published
    2003
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Gray
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    11.811 300.00mm