  • 9C06031A7501JLHFT
9C06031A7501JLHFT
advertisement
Manufacturer No:
9C06031A7501JLHFT
HK JDW NO:
898-9C06031A7501JLHFT
Datasheet:
9C06031A7501JLHFT
Step5Bar-code shipping tag
9C06031A7501JLHFT
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    7.5kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm