  • 96FD25-S150-INB2
96FD25-S150-INB2
advertisement
Manufacturer No:
96FD25-S150-INB2
Manufacturer:
Advantech Corp
HK JDW NO:
18-96FD25-S150-INB2
Package:
Datasheet:
96FD25-S150-INB2
Description:
SSD 150GB 2.5" MLC SATAIII S3510
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
96FD25-S150-INB2
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Series
    DC S3520
  • Size / Dimension
    100.45mmx69.85mmx7.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SATA III
  • Voltage - Supply
    5V 12V