  • 84VH-CBSA-1.25X5.0X0.8
84VH-CBSA-1.25X5.0X0.8
advertisement
Manufacturer No:
84VH-CBSA-1.25X5.0X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
HK JDW NO:
464-84VH-CBSA-1.25X5.0X0.8
Package:
Description:
RF SHIELD 1.25" X 5" T/H
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
84VH-CBSA-1.25X5.0X0.8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Series
    80-CBS
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Shield, 2-Piece
  • Ventilation
    Non-Vented
  • Length - Overall
    5.000 127.00mm
  • Width - Overall
    1.250 31.75mm
  • Height - Overall
    0.800 20.32mm