  • 82400-4-SW
82400-4-SW
advertisement
Manufacturer No:
82400-4-SW
HK JDW NO:
557-82400-4-SW
Description:
LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
Step5Bar-code shipping tag
82400-4-SW
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Color
    White
  • Voltage
    100V~240V
  • Arm
    43.00 (1092.2mm)
  • Lens Style/Size
    4 Diopter 2x 7.00Lx5.25W 177.80mmx133.35mm