  • 7B-15.360MBBK-T
7B-15.360MBBK-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-15.360MBBK-T
HK JDW NO:
832-7B-15.360MBBK-T
Datasheet:
7B-15.360MBBK-T
Step5Bar-code shipping tag
7B-15.360MBBK-T
    17 Weeks
  • Mount
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    MHz Crystal
  • Depth
    3.2mm
  • Frequency
    15.36MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm