  • 7B-11.0592MAGJ-T
7B-11.0592MAGJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-11.0592MAGJ-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7B-11.0592MAGJ-T
Package:
Datasheet:
7B-11.0592MAGJ-T
Description:
Crystal 11.0592MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R