  • 61F-GP-NH3 AC200
61F-GP-NH3 AC200
advertisement
Manufacturer No:
61F-GP-NH3 AC200
HK JDW NO:
607-61F-GP-NH3 AC200
Description:
CNTRL LIQ LEV 200VAC SOCKETABLE
Step5Bar-code shipping tag
61F-GP-NH3 AC200
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mounting Type
    Socketable
  • Weight
    0.342lb 155.13g
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Series
    61F
  • Type
    High/Low Level
  • Voltage - Supply
    200VAC
  • Termination Style
    Plug In, 11 Pin (Octal)
  • Sensitivity
    0 ~ 200kOhm