  • 55PC1131-22-2/4/6-9CS2502
55PC1131-22-2/4/6-9CS2502
advertisement
Manufacturer No:
55PC1131-22-2/4/6-9CS2502
HK JDW NO:
798-55PC1131-22-2/4/6-9CS2502
Step5Bar-code shipping tag
55PC1131-22-2/4/6-9CS2502
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    150°C
  • Published
    2010
  • Number of Conductors
    3
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.122 (3.10mm)
  • Shield Coverage
    85%
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.0075 0.191mm