  • 4MA155520Z4AACUGI8
4MA155520Z4AACUGI8
advertisement
Manufacturer No:
4MA155520Z4AACUGI8
HK JDW NO:
668-4MA155520Z4AACUGI8
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4MA155520Z4AACUGI8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    4MA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    95mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm