  • 44A0121-22-0/5-US
44A0121-22-0/5-US
advertisement
Manufacturer No:
44A0121-22-0/5-US
HK JDW NO:
798-44A0121-22-0/5-US
Package:
Datasheet:
44A0121-22-0/5-US
Step5Bar-code shipping tag
44A0121-22-0/5-US
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Black, Green
  • Number of Conductors
    2 (1 Pair Twisted)
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Multi-Conductor
  • Wire/Cable Type
    Multi-Conductor
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Jacket Color
    Black, Green
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.094 (2.38mm)
  • Insulation Diameter
    2.3876 mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C