  • 445A2XF27M00000
445A2XF27M00000
advertisement
Manufacturer No:
445A2XF27M00000
HK JDW NO:
221-445A2XF27M00000
Datasheet:
445A2XF27M00000
Step5Bar-code shipping tag
445A2XF27M00000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    24pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm